Yaşam

Küçük Leyla’dan Ceylanpınar Belediye Başkanı’na Çağrı…

Yerel ve ulusal basında “Ceylanpınar’da doğuştan tek bacağı kısa olan 10 yaşındaki Leyla, ameliyat olup sağlığına kavuşmak istiyor” haberlerinin ardından tedavisi bitme aşamasına gelen Leyla Öztürk, ilçedeki basın mensuplarına ve İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik’e teşekkür ederken, İlçe Belediye Başkanı’na da çağrıda bulundu.

10 yaşındaki Leyla Öztürk “Sokağımız içler acısı, doktorlar iyileşmem için yürümem gerektiğini söylüyorlar. Ben bu halimle bu sokaklarda nasıl yürümeye çalışacağım. Belediye Başkanımız Abdullah Aksak’tan sokağımızı yapmasını istiyorum” çağrısında bulundu.

10 yaşındaki Leyla Öztürk’ün İstanbul Şişli Etfal Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü’nde 100 günlük ilk etap tedavi süreci olumlu geçti. Bu süreçte 3 önemli ameliyat geçiren Leyla’nın, ikinci etapta omurilik ve bacak ameliyatı operasyonu gerçekleştirilecektir. İlçede görev yapan basın mensuplarına ve İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik’e teşekkür eden 10 yaşındaki Leyla Öztürk, sağlığına ve özlemini duyduğu okuluna kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklediğini belirtti. 

Haber: Bilal Tepedelen

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı