Yerel

Ceylanpınar’da Uyuşturucuyla Mücadele Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu ile mücadelede kararlılığın devam ettirilmesi, mevcut durumun tespit edilmesi, ilave alınacak tedbirler ve sosyal farkındalık projelerinin planlaması amacıyla İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik başkanlığında uyuşturucu ile mücadele toplantısı gerçekleştirildi. 

Kaymakam Mehmet Keklik, Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda uyuşturucu ile mücadelede görevli kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda, ailelerin ve toplumun karşılaşabilecekleri çeşitli risklere yönelik önlemler alınması gerektiğini söyledi.

Önemli bir sorun haline gelen uyuşturucunun başta gençlik olmak üzere toplumda belli yaş grubu dâhil ciddi bir sıkıntı haline geldiğini belirten Keklik, uyuşturucu ile mücadele tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile toplumun her kesiminin yapması gereken bir çalışmadır. Uyuşturucuyu kullananlar sadece kendilerine zarar vermediğini toplumun tüm kesimlerinin zarar gördüğünü, gençlerimizin bu tür ortamlardan uzaklaştırılmaları için eğitimin yanı sıra sportif faaliyetlere yönlendirilmeleri gerektiğini ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı