Yerel

Ceylanpınar’da Fabrika Temeli Atıldı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, ilçede istihdamı arttıracak olan tekstil fabrikasının temelini attı.

Ceylanpınar’daki işsizlik sorununun çözümü için ilçede kurulacak tekstil fabrikasının temeli atıldı. Küçük Sanayi sitesinde temeli atılan tekstil fabrikasının üç ay içerisinde tamamlanması hedeflenirken, fabrikanın faal olması halinde ilk etapta 150 kişi, tam kapasiteyle çalıştığında yaklaşık 500 kişinin istihdam edilmesi planlanıyor.

Temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanı Abdullah Aksak, ilçedeki işsizlik sorununu çözmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. İstihdamı arttırmak ve işsizlere iş imkanı oluşturmak amacıyla yatırımcılara ön ayak olduklarını ve gerekli desteği verdiklerini ifade eden Aksak, bu kapsamda ilk fabrikanın temelini attıklarını belirtti.

Aksak şunları söyledi: “İlk fabrikamızın temelini atıyoruz. Bize katkılarından dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Bizler her zaman hizmetin en iyisini yapmaya çalışacağız. AK Parti hizmet partisidir. Biz de ilçemize, insanımıza hizmet etmek için bu göreve talip olduk. Meclis üyelerimle birlikte gece gündüz koordineli bir şekilde çalışıyoruz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı