Yerel

Ceylanpınar’da “Kimse Yoksa Biz Varız” Projesi

Ceylanpınar Belediyesi “Kimse yoksa biz varız” sloganıyla başlatmış olduğu evde bakım hizmeti vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Ceylanpınar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yapmış olduğu hizmetleri aralıksız sürdürüyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından engelli, yaşlı ve hasta vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti, büyük takdir topladı.

“Kimse yoksa biz varız” sloganıyla çalışmalarını sürdürün Ceylanpınar Belediyesi, özellikle engelli, yaşlı ve hasta olup kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşların kişisel bakım ve ev temizliğini yapıyor.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, sosyal belediyecilik kapsamında kendi ihtiyacını gideremeyen vatandaşlara evde bakım hizmeti sunduklarını söyledi. İlçe genelinde tespit edilen veya Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat eden vatandaşların evlerine gidilerek, özellikle kişisel bakımları ve ev temizliklerinin yapıldığını dile getiren Aksak “Engelli, yaşlı, yatalak ve kendi ihtiyacını göremeyen vatandaşlarımız bizim emanetimizdir. Onlara bakmak boynumuzun borcudur. Yaptığımız hizmet neticesinde onların yüzünü gülmesi ve aldığımız bir avuç dua bizler bizleri mutlu etmektedir” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı