Güncel

Emniyet Genel Müdürü Aktaş Ceylanpınar’da

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Suriye sınırında bulunan Ceylanpınar ilçesinde incelemede bulundu. Aktaş, burada esnafı ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Suriye sınırında bulunan Ceylanpınar ilçesinde incelemede bulundu. Aktaş, Akçakale ilçesindeki temaslarının ardından Ceylanpınar’da esnafı ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti.

Burada gazetecilere açıklamada bulunan Aktaş; Şanlıurfa, Mardin ve Şırnak’ta vatandaşlar ile görevdeki güvenlik güçlerini ziyaret edeceğini söyledi. Barış Pınarı Harekatı’nın düzenli şekilde devam ettiğini ifade eden Aktaş, şöyle konuştu: “Vatandaşlar dualarıyla, her türlü desteğiyle ordumuzun arkasında. Kahraman ordumuz, PKK/PYD’nin zulmünde olan Suriye’deki kardeşlerimizi bu zulümden kurtarmak için büyük bir operasyon başlattı. Operasyon düzenli ve çok hızlı bir şekilde Allah’ın izniyle devam ediyor. İnşallah bölgedeki kardeşlerimizi ordumuz, çok kısa sürede hain terör örgütünün zulmünden ve baskısından kurtaracak, oralara yine huzur gelecek. O topraklar o bölgenin gerçek sahiplerine Allah’ın izniyle teslim edilecek. Gördüğümüz kadarıyla vatandaşımız dimdik ayakta, işinde gücünde. Bunu yerinde görmekten bizler de büyük mutluluk duyduk. Allah ordumuzu muzaffer etsin, Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın inşallah” ifadelerini kullandı.

Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçen Aktaş, burada yetkililerden bilgi aldı. Aktaş’a ziyaretlerinde Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, Ceylanpınar Kaymakamı Mehmet Keklik, Belediye Başkanı Abdullah Aksak eşlik etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı